Montis Megapolis

Jako solidny deweloper posiadamy wewnątrz struktur Firmy własną spółkę odpowiedzialną za generalne wykonawstwo podejmowanych inwestycji.

Wykwalifikowana kadra architektów i inżynierów daje gwarancję całkowitej kontroli nad realizacją inwestycji.

Różnorodność podejmowanych realizacji od obiektów komercyjnych po budynki mieszkalne i w końcu całe osiedle sprawia, że kwalifikacje, sposób spojrzenia na wykorzystanie technologii są u naszych fachowców na bardzo wysokim poziomie.

Niepodważalnym atutem jest również fakt, iż wykonywane przez nas inwestycje odzwierciedlają zawsze wybrany projekt, dzięki czemu wizualizacje inwestycji dają pewność i bezpieczeństwo, że wybrana przez Państwa inwestycja będzie dokładnie taką jaką ją przedstawiamy.

Napisz do nas  • tel. 12 300 00 77
  • e-mail: biuro@megapolis.pl

MEGAPOLIS Spółka z o.o. z siedzibą: 30-403 Kraków, ul. Rzemieślnicza 26, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie XI Wydział Gospodarczy KRS: 0000295701, Kapitał Zakładowy: 50.000 zł,
NIP: 679-296-04-91, Regon: 120577092

System zgłoszeń naruszeń

Celem systemu zgłoszeń naruszeń jest zapewnienie przestrzegania przepisów prawa oraz wewnętrznych standardów Grupy Megapolis. System sygnalizowania jest dla grupy Megapolis rzeczywistym narzędziem diagnozowania nieprawidłowości, które mogą pojawić się w spółkach. Gwarantuje pełną anonimowość i największą możliwą ochronę osobom, które chcą poinformować o istotnych kwestiach dotyczących Grupy Megapolis. Dochodzenie wewnętrzne rozpoczynane jest po zbadaniu faktów i jedynie w przypadku uzasadnionego podejrzenia wystąpienia naruszenia. System zgłaszania nieprawidłowości nie organicza się tylko do kanałów anonimowych. Możliwy jest również kontakt osobisty. Więcej informacji o Compilance dostępne jest tutaj.

Adres korespondencyjny

Ul. Rzemieślnicza 26, 30-403 Kraków

Kanały anonimowe

Online: holding1.zalezymi.pl

Doręczenie osobiste

Ul. Puszkarska 7f, 30-644 Kraków