Inwestycja Filtry

Inwestycja Filtry została zaprojektowana z myślą, że życie ma być proste. Projekt stworzony przez duet architektów Ingarden & Ewý łączy ideę nowoczesności i minimalizmu.

Filtry zlokalizowane są w sąsiedztwie Młynówki Królewskiej, zaledwie 16 minut od Rynku Głównego. Inwestycja składa się z trzech pięciokondygnacyjnych budynków z podziemnym parkingiem i funkcjonalnie zaprojektowaną przestrzenią mieszkalną i wspólną.

Wszystkie mieszkania już w standardzie deweloperskim wyposażone są w inteligentny system zarządzania ,który pozwala kontrolować m.in. temperaturę, czy oświetlenie. A to wszystko za pomocą jednej aplikacji, bez zbędnego okablowania.  Prywatna siłownia i rowerownia, czy też antysmogowe nawiewniki zainstalowane w oknach to jedne z wielu udogodnień, które będą służyć przyszłym mieszkańcom.

Przekonaj się sam i wejdź do środka.

Osiedle Fi

Osiedle Fi to przestrzeń stworzona dla osób ceniących bliskie otoczenie miasta wraz z połączeniem cichego zakątka dającego możliwość do odpoczynku po intensywnie spędzonym dniu. Osiedle posiada wysoce rozwiniętą przestrzeń rekreacyjną w postaci boiska do koszykówki, badmintona, siatkówki a także pink ponga.

Budynki o prostej, białej elewacji przeplatanej pasmami okien wykończonych w tonacjach grafitu i ciepłych szarości tworzą mocno kontrastowy, dynamiczny rysunek, nadając osiedlu dużej elegancji. Miedziane panele, użyte do wykończenia ostatniej kondygnacji są charakterystycznym zwieńczeniem wpisującym się w klimat Krakowa.

Osiedle Fi zaprojektowane jest w oparciu o szereg rozwiązań umożliwiających minimalizację kosztów utrzymania mieszkań. Ciepłe ściany z pogrubioną warstwą ocieplenia zapewniają co najmniej siedmiokrotnie wyższą niż normatywna izolacyjność termiczną.

Energooszczędne okna nie tylko maksymalnie doświetlają wnętrza, ale również – dzięki zastosowaniu trzech zamiast dwóch szyb z dodatkowo pogrubioną, drewnianą ramą – zachowują wysokie parametry izolacyjne. Ogniwa fotowoltaiczne zamieniają światło słoneczne na energię elektryczną i tym sposobem oświetlają teren osiedla w sposób ekonomiczny oraz przyjazny środowisku.

Uzyskana w ogólnopolskim konkursie nagroda portalu otodom.pl: Inwestycja Roku 2015 oraz w 2016 przyznana przez SBDiM nagroda Złotego Sokoła dowodzą, iż idea osiedla zrównoważonego oraz zastosowane nowoczesne rozwiązania proekologiczne są doceniane przez naszych klientów.

Apartamenty Kapelanka

Kapelanka 6a to wyjątkowo ekskluzywna inwestycja stworzona z myślą o wymaganiach i realnych potrzebach mieszkańców Krakowa i okolic.

Lokalizacja łączy atuty bliskiego sąsiedztwa Wawelu i Rynku Głównego oraz wyciszonych okolic wokół Skałek Twardowskiego, Zalewu Zakrzówek oraz Bulwarów Wiślanych.

Standard wykończenia daje mieszkańcom poczucie elegancji i luksusu dzięki drewnianym oknom, antywłamaniowym drzwiom, cichobieżnym windom, videodomofonom oraz monitoringowi budynku.

Całość budynku komponuje się z otoczeniem dzięki elewacji z kamienia naturalnego.

Wskaźnik lojalności klientów NPS uzyskany w badaniach przeprowadzonych wśród klientów inwestycji Kapelanka 6a dowiódł, że 92% z nich poleciłoby zakup mieszkania rodzinie lub znajomym.

OZON

Osiedle OZON jest inwestycją będącą odpowiedzią na potrzeby osób ceniących sobie nowoczesność oraz aktywny tryb życia. Podczas fazy projektowej wzięliśmy pod uwagę nie tylko o parametry techniczne, ale także przyszłe relacje interpersonalne jego mieszkańców. U podstaw filozofii przyświecającej powstaniu osiedla stoją trzy wartości, które stanowią zasadnicze fundamenty FORMUŁY 3R: RELACJE, RUCH, ROZWÓJ.

Relacje
Stworzyliśmy specjalną przestrzeń, która będzie pozwalała na tworzenie i podtrzymywanie relacji zarówno w obszarze życia rodzinnego, towarzyskiego oraz sąsiedzkiego.

Ruch
Wzięliśmy pod uwagę potrzeby osób ceniących zdrowy tryb życia. Z tego powodu zdecydowaliśmy o wyborze lokalizacji, która dzięki atrakcyjnym terenom zielonym sprzyja aktywnemu wypoczynkowi.

Rozwój
Mieszkalna część inwestycji zaprojektowana została w bardzo innowacyjny sposób. Dzięki temu zapewniliśmy możliwie największą liczbę pomieszczeń na konkretnym metrażu, wykorzystując efektywnie całą dostępną przestrzeń.

Nowa inwestycja już wkrótce

Napisz do nas  • tel. 12 300 00 77
  • e-mail: biuro@megapolis.pl

MEGAPOLIS Spółka z o.o. z siedzibą: 30-403 Kraków, ul. Rzemieślnicza 26, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie XI Wydział Gospodarczy KRS: 0000295701, Kapitał Zakładowy: 50.000 zł,
NIP: 679-296-04-91, Regon: 120577092

System zgłoszeń naruszeń

Celem systemu zgłoszeń naruszeń jest zapewnienie przestrzegania przepisów prawa oraz wewnętrznych standardów Grupy Megapolis. System sygnalizowania jest dla grupy Megapolis rzeczywistym narzędziem diagnozowania nieprawidłowości, które mogą pojawić się w spółkach. Gwarantuje pełną anonimowość i największą możliwą ochronę osobom, które chcą poinformować o istotnych kwestiach dotyczących Grupy Megapolis. Dochodzenie wewnętrzne rozpoczynane jest po zbadaniu faktów i jedynie w przypadku uzasadnionego podejrzenia wystąpienia naruszenia. System zgłaszania nieprawidłowości nie organicza się tylko do kanałów anonimowych. Możliwy jest również kontakt osobisty. Więcej informacji o Compilance dostępne jest tutaj.

Adres korespondencyjny

Ul. Rzemieślnicza 26, 30-403 Kraków

Kanały anonimowe

Online: holding1.zalezymi.pl

Doręczenie osobiste

Ul. Puszkarska 7f, 30-644 Kraków