Biurowiec Bielany Business Point

Biurowiec Bielany Business Point to biurowiec o eleganckiej, ponadczasowej architekturze. Obiekt zaprojektowany w kategorii A spełnienia wymogi zarówno w aspekcie ekonomicznym jak i ekologicznym. Podejście ekologiczne przejawia się poprzez minimalizację negatywnego wpływu na środowisko w duchu zrównoważonego rozwoju. Aspekt ekonomiczny uwzględnia minimalizację kosztów utrzymania budynku w skali cyklu jego życia. Dzięki synergii obydwu tych aspektów zapewniony został  komfort i prestiż przyszłym najemcom.

Bardzo dobra lokalizacja w niedalekiej odległości od węzła autostradowego, łączącego trasę A4 z licznymi drogami krajowymi zapewnia łatwe i szybkie połączenie z centrum Wrocławia, a także całą Aglomeracją Śląską oraz innymi miastami Polski i Europy. Do dyspozycji najemców uruchomiony został transport autobusowy. Dla pracowników preferujących dojazd rowerami przygotowane zostały specjalne pomieszczenia, gdzie będą mogli skorzystać z pryszniców oraz przebieralni.

Bielany Business Point oferuje swoim najemcom nowoczesne przestrzenie biurowe, przestronne atruim oraz restaurację. Wysoki standard wykończenia i wyposażenia biurowca, proekologiczne rozwiązania oraz pobliskie parki handlowe obiekty sportowo-rekreacyjne i sąsiedztwo zamku Topacz sprawiają, że biurowiec stanowi idealne miejsce pracy.

Centrum Motoryzacyjne Jasnogórska – energooszczędne i proekologiczne.

Kompleks salonów samochodowych wraz z częścią serwisową liczący ponad 4600m2 wybudowany został w drugiej połowie 2013 roku.  Dzięki rozwiązaniom energooszczędnym zminimalizowane zostały koszty eksploatacji budynku.

Dealerstwo wyposażone jest m.in. w inteligentny system zarządzania budynkiem − Building Management System (BMS), który reguluje oświetlenie i optymalizuje zużycie energii elektrycznej oraz grzewczej.

W budynku wykorzystane są odnawialne źródła energii i najnowsze rozwiązania techniki świetlnej LED. Ponieważ wiadomo, że koszty ogrzewania i oświetlenia są w oczywisty sposób skorelowane z ochroną środowiska, można zaryzykować stwierdzenie, że to nie tylko salon o najniższych kosztach eksploatacji w przeliczeniu na metr powierzchni, ale też najprawdopodobniej najbardziej ekologiczne dealerstwo w Polsce.

Salon Nissana, Forda i Infiniti w Sosnowcu.

Na działce o powierzchni ponad 8 tyś m.k., przy drodze S86 – wylotowej z regionu śląskiego ukończony został w drugim kwartale 2015roku  kompleks salonów Nissan, Infiniti oraz zupełnie nowe Centrum Ford Transit.

Architektonicznie każdy z salonów jest inny, odpowiadający wymaganiom i standardom importera, ale łączy je jakość wykonania, wykorzystanie w budowie najnowszych technik dających w efekcie budynki energooszczędne i proekologiczne, niejednokrotnie wyjątkowy design i przestrzeń we wnętrzu.

Centrum Motoryzacyjne Toruńska

Od 2006 roku Centrum Motoryzacyjne Toruńska mieszczące się w Warszawie przy głównej trasie wlotowej – Trasie Toruńskiej.

Obecnie Centrum Motoryzacyjne posiada w ofercie 9 marek, począwszy od Forda, Fiata, Suzuki, Nissana, Mitsubishi, Hyundaia, Seata, Kia a skończywszy na Infiniti.

Dzięki tak bogatemu wachlarzowi marek oferta Centrum Motoryzacyjnego nie przestaje być atrakcyjna.

Rozbudowa Centrum Motoryzacyjnego Krzemionki

Rozbudowa Centrum Motoryzacyjnego Krzemionki o nowoczesny obiekt oddany docelowo do użytku jako salon prestiżowej marki Infiniti rozpoczęła się jesienią 2015 roku.

Nowy salon spełnia wszelkie standardy proekologiczne rozpoczynając od oświetlenia typu LED a kończąc na optymalizacji wykorzystywanej energii elektrycznej oraz cieplnej.

Nowa inwestycja już wkrótce

Napisz do nas  • tel. 12 300 00 77
  • e-mail: biuro@megapolis.pl

MEGAPOLIS Spółka z o.o. z siedzibą: 30-403 Kraków, ul. Rzemieślnicza 26, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie XI Wydział Gospodarczy KRS: 0000295701, Kapitał Zakładowy: 50.000 zł,
NIP: 679-296-04-91, Regon: 120577092

System zgłoszeń naruszeń

Celem systemu zgłoszeń naruszeń jest zapewnienie przestrzegania przepisów prawa oraz wewnętrznych standardów Grupy Megapolis. System sygnalizowania jest dla grupy Megapolis rzeczywistym narzędziem diagnozowania nieprawidłowości, które mogą pojawić się w spółkach. Gwarantuje pełną anonimowość i największą możliwą ochronę osobom, które chcą poinformować o istotnych kwestiach dotyczących Grupy Megapolis. Dochodzenie wewnętrzne rozpoczynane jest po zbadaniu faktów i jedynie w przypadku uzasadnionego podejrzenia wystąpienia naruszenia. System zgłaszania nieprawidłowości nie organicza się tylko do kanałów anonimowych. Możliwy jest również kontakt osobisty. Więcej informacji o Compilance dostępne jest tutaj.

Adres korespondencyjny

Ul. Rzemieślnicza 26, 30-403 Kraków

Kanały anonimowe

Online: holding1.zalezymi.pl

Doręczenie osobiste

Ul. Puszkarska 7f, 30-644 Kraków