Biurowiec Bielany Bussines Point

Biurowiec Bielany Bussines Point został zaprojektowany jako najwyższej klasy biurowiec typu A, według Modern Office Standards Polska. Obiekt stawia sobie za cel spełnienie wymogów zarówno w aspekcie ekonomicznym jak i ekologicznym. Podejście ekologiczne przejawia się poprzez minimalizację negatywnego wpływu obiektu na środowisko w duchu zrównoważonego rozwoju. Aspekt ekonomiczny uwzględnia minimalizację kosztów utrzymania obiektu w skali cyklu jego życia.

Założeniem Inwestora było osiągnięcie synergii obydwu aspektów ale również położenie nacisku na zapewnienie komfortu i prestiżu przyszłym najemcom. Efektem starań jest zastosowanie nowoczesnych rozwiązań w zakresie izolacji obiektu, zarówno ścian jak i okien, grzania i chłodzenia, odzysku ciepła i chłodu, zapewniających redukcję kosztów utrzymania obiektu.

Dla pracowników preferujących dojazd rowerami przygotowane zostały specjalne pomieszczenia gdzie będą mogli skorzystać z pryszniców oraz przebieralni. W celu zapewnienia dogodnych warunków reklamowych Najemców  Inwestor zaproponował dedykowane miejsca na dachu budynku, elewacji oraz pylonie reklamowym, co stworzy możliwość identyfikacji obiektu z firmą Najemcy. Dopełnieniem całości jest przestrzeń atrium zapewniająca zaspokojenie potrzeb pracowników tj. restauracja, kiosk czy bankomat.

 

Centrum Motoryzacyjne Jasnogórska – energooszczędne i proekologiczne.

Kompleks salonów samochodowych wraz z częścią serwisową liczący ponad 4600m2 wybudowany został w drugiej połowie 2013 roku.  Dzięki rozwiązaniom energooszczędnym zminimalizowane zostały koszty eksploatacji budynku.

Dealerstwo wyposażone jest m.in. w inteligentny system zarządzania budynkiem − Building Management System (BMS), który reguluje oświetlenie i optymalizuje zużycie energii elektrycznej oraz grzewczej.

W budynku wykorzystane są odnawialne źródła energii i najnowsze rozwiązania techniki świetlnej LED. Ponieważ wiadomo, że koszty ogrzewania i oświetlenia są w oczywisty sposób skorelowane z ochroną środowiska, można zaryzykować stwierdzenie, że to nie tylko salon o najniższych kosztach eksploatacji w przeliczeniu na metr powierzchni, ale też najprawdopodobniej najbardziej ekologiczne dealerstwo w Polsce. 

Salon Nissana, Forda i Infiniti w Sosnowcu.

Na działce o powierzchni ponad 8 tyś m.k., przy drodze S86 - wylotowej z regionu śląskiego ukończony został w drugim kwartale 2015roku  kompleks salonów Nissan, Infiniti oraz zupełnie nowe Centrum Ford Transit.

Architektonicznie każdy z salonów jest inny, odpowiadający wymaganiom i standardom importera, ale łączy je jakość wykonania, wykorzystanie w budowie najnowszych technik dających w efekcie budynki energooszczędne i proekologiczne, niejednokrotnie wyjątkowy design i przestrzeń we wnętrzu.

Centrum Motoryzacyjne Toruńska

Od 2006 roku Centrum Motoryzacyjne Toruńska mieszczące się w Warszawie przy głównej trasie wlotowej – Trasie Toruńskiej.

Obecnie Centrum Motoryzacyjne posiada w ofercie 9 marek, począwszy od Forda, Fiata, Suzuki, Nissana, Mitsubishi, Hyundaia, Seata, Kia a skończywszy na Infiniti. 

Dzięki tak bogatemu wachlarzowi marek oferta Centrum Motoryzacyjnego nie przestaje być atrakcyjna.

Rozbudowa Centrum Motoryzacyjnego Krzemionki

Rozbudowa Centrum Motoryzacyjnego Krzemionki o nowoczesny obiekt oddany docelowo do użytku jako salon prestiżowej marki Infiniti rozpoczęła się jesienią 2015 roku.

Nowy salon spełnia wszelkie standardy proekologiczne rozpoczynając od oświetlenia typu LED a kończąc na optymalizacji wykorzystywanej energii elektrycznej oraz cieplnej.

Napisz do nas

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Megapolis Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością z siedzibą w ul. Rzemieślnicza 26, 30-403 Kraków nr tel +48 12 300 00 77 adres e-mail: biuro@megapolis.pl NIP: 679-296-04-91, który będzie Administratorem moich danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytania zadane przez Użytkownika Serwisu Internetowego za pomocą formularza kontaktowego, a w szczególności na pytania dotyczące oferty Administratora, a także w celu podjęcia czynności zmierzających do zawarcia z Użytkownikiem umowy rezerwacyjnej lub umowy deweloperskiej. Podanie danych jest dobrowolne, a podstawą przetwarzania danych jest udzielona zgoda. Brak udzielenia zgody uniemożliwia udzielenie odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym i podjęcia innych czynności zmierzających do zawarcia umowy rezerwacyjnej/deweloperskiej. Mam prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, nie wpłynie to jednak na zasadność dokonanego przetwarzania danych osobowych przed datą cofnięcia zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Mam prawo żądania przeniesienia danych osobowych. Przysługuje mi prawo do wniesienia do Administratora sprzeciwu co do przetwarzania moich danych osobowych. Przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uważam, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy prawa. Moje dane osobowe mogą być powierzone przez administratora podmiotom za pomocą których realizuje on cele przetwarzania danych osobowych, w szczególności hostingodawcy oraz agencji marketingowej. Szczegółowy zakres ochrony danych osobowych określa Polityka Prywatności dostępna pod tym adresem: http://www.megapolis.pl/pl/polityka-prywatnosci

  • tel. 12 300 00 77
  • e-mail: biuro@megapolis.pl

MEGAPOLIS Spółka z o.o. z siedzibą: 30-403 Kraków, ul. Rzemieślnicza 26, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie XI Wydział Gospodarczy KRS: 0000295701, Kapitał Zakładowy: 50.000 zł,
NIP: 679-296-04-91, Regon: 120577092