Biurowiec Bielany Bussines Point

Biurowiec Bielany Bussines Point został zaprojektowany jako najwyższej klasy biurowiec typu A, według Modern Office Standards Polska. Obiekt stawia sobie za cel spełnienie wymogów zarówno w aspekcie ekonomicznym jak i ekologicznym. Podejście ekologiczne przejawia się poprzez minimalizację negatywnego wpływu obiektu na środowisko w duchu zrównoważonego rozwoju. Aspekt ekonomiczny uwzględnia minimalizację kosztów utrzymania obiektu w skali cyklu jego życia.

Założeniem Inwestora było osiągnięcie synergii obydwu aspektów ale również położenie nacisku na zapewnienie komfortu i prestiżu przyszłym najemcom. Efektem starań jest zastosowanie nowoczesnych rozwiązań w zakresie izolacji obiektu, zarówno ścian jak i okien, grzania i chłodzenia, odzysku ciepła i chłodu, zapewniających redukcję kosztów utrzymania obiektu.

Dla pracowników preferujących dojazd rowerami przygotowane zostały specjalne pomieszczenia gdzie będą mogli skorzystać z pryszniców oraz przebieralni. W celu zapewnienia dogodnych warunków reklamowych Najemców  Inwestor zaproponował dedykowane miejsca na dachu budynku, elewacji oraz pylonie reklamowym, co stworzy możliwość identyfikacji obiektu z firmą Najemcy. Dopełnieniem całości jest przestrzeń atrium zapewniająca zaspokojenie potrzeb pracowników tj. restauracja, kiosk czy bankomat.

Centrum Motoryzacyjne Jasnogórska – energooszczędne i proekologiczne.

Kompleks salonów samochodowych wraz z częścią serwisową liczący ponad 4600m2 wybudowany został w drugiej połowie 2013 roku.  Dzięki rozwiązaniom energooszczędnym zminimalizowane zostały koszty eksploatacji budynku.

Dealerstwo wyposażone jest m.in. w inteligentny system zarządzania budynkiem − Building Management System (BMS), który reguluje oświetlenie i optymalizuje zużycie energii elektrycznej oraz grzewczej.

W budynku wykorzystane są odnawialne źródła energii i najnowsze rozwiązania techniki świetlnej LED. Ponieważ wiadomo, że koszty ogrzewania i oświetlenia są w oczywisty sposób skorelowane z ochroną środowiska, można zaryzykować stwierdzenie, że to nie tylko salon o najniższych kosztach eksploatacji w przeliczeniu na metr powierzchni, ale też najprawdopodobniej najbardziej ekologiczne dealerstwo w Polsce. 

Salon Nissana, Forda i Infiniti w Sosnowcu.

Na działce o powierzchni ponad 8 tyś m.k., przy drodze S86 – wylotowej z regionu śląskiego ukończony został w drugim kwartale 2015roku  kompleks salonów Nissan, Infiniti oraz zupełnie nowe Centrum Ford Transit.

Architektonicznie każdy z salonów jest inny, odpowiadający wymaganiom i standardom importera, ale łączy je jakość wykonania, wykorzystanie w budowie najnowszych technik dających w efekcie budynki energooszczędne i proekologiczne, niejednokrotnie wyjątkowy design i przestrzeń we wnętrzu.

Centrum Motoryzacyjne Toruńska

Od 2006 roku Centrum Motoryzacyjne Toruńska mieszczące się w Warszawie przy głównej trasie wlotowej – Trasie Toruńskiej.

Obecnie Centrum Motoryzacyjne posiada w ofercie 9 marek, począwszy od Forda, Fiata, Suzuki, Nissana, Mitsubishi, Hyundaia, Seata, Kia a skończywszy na Infiniti. 

Dzięki tak bogatemu wachlarzowi marek oferta Centrum Motoryzacyjnego nie przestaje być atrakcyjna.

Rozbudowa Centrum Motoryzacyjnego Krzemionki

Rozbudowa Centrum Motoryzacyjnego Krzemionki o nowoczesny obiekt oddany docelowo do użytku jako salon prestiżowej marki Infiniti rozpoczęła się jesienią 2015 roku.

Nowy salon spełnia wszelkie standardy proekologiczne rozpoczynając od oświetlenia typu LED a kończąc na optymalizacji wykorzystywanej energii elektrycznej oraz cieplnej.

Nowa inwestycja już wkrótce

Napisz do nas  • tel. 12 300 00 77
  • e-mail: biuro@megapolis.pl

MEGAPOLIS Spółka z o.o. z siedzibą: 30-403 Kraków, ul. Rzemieślnicza 26, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie XI Wydział Gospodarczy KRS: 0000295701, Kapitał Zakładowy: 50.000 zł,
NIP: 679-296-04-91, Regon: 120577092